Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies" Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi.

Schowaj

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 gier wartych uwagi
Offline untsd
16.09.2013, 19:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.09.2013 14:14 przez untsd.)
Dziś zaprezentujemy wam 5 ekskluzywnych gier wartych uwagi każdego posiadacza konsoli Ouya są w nich znane tytuły jak i nowości na wyłączność dla naszej konsolki :

1.The Walking Dead - The Walking Dead to opus magnum firmy Telltale Games, czyli najbardziej wstrząsająca przygodówka wszech czasów. Zombie-apokalipsa nigdy tak mocno nie zagrała na naszych emocjach jest to znana gra widziana na różnych platformach , w tej grze wcielamy się w jedną z ocalałych osób apokalipsy świata gra nawiązuje oczywiście do komiksowego pierwowzoru o tym samym tytule .Dajemy trailer gry dla osób które nie spotkały się jeszcze z tą grą :

2.0peration giant - Mamy tu do czynienia z, a jakże najazdem kosmitów. Fabułą nie jest skomplikowana i nie ujawniono jej szczegółów do końca. Wiadomo jednak, że klimatem będzie zbliżona do filmu Pacific Rim Gullermo del Toro więc będzie fajnie… Tak więc klasycznie kosmici najeżdżają naszą planetę, a my zostajemy wybrańcami którzy staną do walki z oprawcą. Będziemy masakrować hordy kosmiczne w nietuzinkowy sposób bo za sterami tytułowego gigantycznego mecha.Dokładnej daty premiery jeszcze nie znamy ogólnie ma wyjść w 2014.r , a teraz mały gameplay z gry prezentowany dla zaciekawionych :

3.Festival of Magic - To gra rpg ,w której gracze muszą walczyć i uprawiać swoją drogę do chwały dołączając do Amona zamiatacza pustyni by odkryć starożytne tajemnice Umbra - świat podzielony przez światło i magie.Gra łączy turową walkę połączoną z grą rolniczą z wpakowanymi puzzlami przeróżnych questów.Gra od marca tego roku jest dostępna na platformie nintendo wii na ouye gra ma pojawić się w sklepiku w 1 kwartale 2014r. nie ma jeszcze konkretnej daty , a teraz trailer :

4.Journey to Hell - to głęboko zakorzeniona w gatunku strzelanka z widokiem z trzeciej osoby, w której gracze będą mieli przyjemność rozczłonkowywać, odcinać głowy i rozmontowywać demony tak różne, jak przerażające. Aby to zrobić, będą mieć do dyspozycji pełen zestaw broni od najprostszego noża do miotacza ognia, w tym wszelkiego rodzaju karabiny maszynowe, rewolwery i oczywiście granaty.Gra opowiadać będzie historię pewnej organizacji o nazwie „Havy Shield”, która od tysięcy lat walczy z demonami w celu zachowania równowagi między dobrem i złem.Data premiery jest jeszcze nie znana poniżej trailer:

5. Arena Of Heroes - to gra strategiczna rozgrywająca się na tury oczywiście jest to gra free to play więc za grę nic nie zapłacimy ,gra dostępna jest już na urządzenia mobilne , pc i mac kolej na ouye premiera gry na naszą konsolkę dokładnie nie jest znana wiadomo że ma wyjść do końca roku 2013 sami twórcy mówią że są już na etapie końcowym, poniżej trailer:

Znajdź wszystkie posty użytkownikaposty użytkownika Odpowiedz cytując ten postodpisz
Offline Gideon
17.09.2013, 12:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.09.2013 14:35 przez Gideon.)
"News" przeczytany i mam następujące pytanie kolego: "Ile masz lat ?". Jak wspomniałem pisanie newsów nie należy do łatwych i prostych zadań. Na pierwszy rzut oka widoczne są błędy. Wystarczy przypatrzeć się pierwszej grze w Twoim newsie:

"Dziś zaprezentujemy wam 5 ekskluzywnych gier wartych uwagi każdego posiadacza konsoli Ouya są w nich znane tytuły jak i nowości na wyłączność dla naszej konsolki :"

Po pierwsze wprowadzasz w błąd czytelnika serwisu. The Walking Dead, Festival of Magic, Journey to Hell oraz Arena of Heroes są tytułami dostępnymi na innych platformach (zwłaszcza The Walking Dead). Operation Giant jest tylko ex'em OUYA.

1.The wilking dead - The Walking Dead to opus magnum firmy Telltale Games, czyli najbardziej wstrząsająca przygodówka wszech czasów. Zombie-apokalipsa nigdy tak mocno nie zagrała na naszych emocjach jest to znana gra widziana na różnych platformach , w tej grze wcielamy się w jedną z ocalałych osób apokalipsy świata gra nawiązuje oczywiście do komiksowego pierwowzoru o tym samym tytule .Dajemy trailer gry dla osób które nie spotkały się jeszcze z tą grą :

Po drugie to gra nazywa się The Walking Dead, a nie The wilking dead. Po tytule gry (z błędem) umieszczasz poprawną nazwę, co kuje w oczy, a do tego jest powtórzeniem. Dalej tworzysz za długie zdania, które nie mają sensu:

Zombie-apokalipsa nigdy tak mocno nie zagrała na naszych emocjach jest to znana gra widziana na różnych platformach , w tej grze wcielamy się w jedną z ocalałych osób apokalipsy świata gra nawiązuje oczywiście do komiksowego pierwowzoru o tym samym tytule

Czytałem to więcej razy, aby odnaleźć w tym sens. Staraj się tworzyć krótsze zdania. Znaki interpunkcyjne są czasem pomijane, a do tego źle stawiasz spację.

Błędów znajdzie się więcej, ale nie zamierzam ich Ci wytknąć, bo to nie na tym polega. Jak wspomniałem (który to już raz? Język) pisanie newsów to bardzo trudna rzecz wbrew pozorom. Pamiętaj zanim wyślesz tekst przeczytaj go z pięć razy, a jak masz kogoś pod ręką niech go przeczyta. Łatwiej wtedy dostrzec ewentualne błędy i je poprawić. Sam nie jestem idealny i też robię błędy, ale zawszy czytam parę razy tekst, który zamierzam opublikować. Myślę, że jeśli potrenujesz będziesz naprawdę dobry Uśmiech.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaposty użytkownika Odpowiedz cytując ten postodpisz
Offline untsd
17.09.2013, 14:12
,, są w nich znane tytuły jak i nowości na wyłączność dla naszej konsolki" albo masz jakieś dziwne problemy z czytaniem albo nie wiem znane tytuły czyli wiadomo że występują już na innych platformach , nowości na wyłączność są jeszcze 5 gier miałem wpisać gdzie 3 to dedyki ouya a operation giant jest jednym z dedyków na ouya więc gdzie wprowadzam w błąd w tym zdaniu ?
Offline Gideon
17.09.2013, 16:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.09.2013 16:59 przez Gideon.)
Widzę, że ktoś nie umie znieść słów krytyki popartej przykładami. Problemów z czytaniem nie mam, ale Twojemu zdaniu brak logiki. Najprościej wyciąć cześć zdania i wtedy traci się cały jego kontekst. Na początku TWIERDZISZ, że są to tytuły EKSKLUZYWNE. Zdanie powinno być zdecydowanie inaczej zbudowane. Miałem się więcej nie bawić w pisanie newsów, ale robiąc na przykładzie Twojego pomysłu na wiadomość godną umieszczenia na głównej zrobiłbym to tak:

Temat newsa:
Nadciągające gry na OUYA part 1

Minął już ponad rok od kiedy gracze usłyszeli o nowej konsoli do gier opartej na systemie Android. OUYA premierę miała 25 czerwca 2013 i na chwilę obecną konsola posiada 423 pozycje w skład których wchodzą zarówno gry, aplikacje jak i emulatory. W naszym cyklu "Nadchodzące gry na OUYA" będziemy omawiać produkcje, które w przyszłości zawitają na sprzęcie i wyróżniają się ponad inne produkcje. Gotowi? Zaczynamy:

1. The Walking Dead - uniwersum, które na przestrzeni ostatnich lat bije rekordy popularności na całym świecie. Wszystko zaczęło się w 2004 roku, gdy został wydany pierwszy komiks autorstwa Roberta Kirkmana. Parę lat później na ekranach telewizorów został wyemitowany całkiem dobry serial. W międzyczasie pojawiły się figurki, ubrania i inne dodatki. Studio developerskie Telltale Games odważyło się sięgnąć po markę "The Walking Dead" i stworzyło grę, która jak się okazało zebrała bardzo wysokie oceny. Głównym bohaterem gry The Walking Dead jest Lee Everett, mężczyzna który został aresztowany za zabicie człowieka. Transportowany radiowozem, na jego szczęście kierowca wpada na trupa. Samochód się rozbija i tak zaczyna się naprawdę wciągająca i emocjonująca historia. Omawiany tytuł jest typowym przedstawicielem gatunku gier przygodowych. Gra polega na eksploracji dostępnego terenu, prowadzeniu dialogów z bohaterami, zbieraniu przedmiotów, rozwiązywaniu zagadek i dokonywania wyborów moralnych oraz oczywiście przeżyciu w świecie opanowanym przez zombie. Wspomniane wybory, których gracz podejmie się w grze mają wpływ na dalszy przebieg historii, co sprawia, że do gry można podejść za każdym razem inaczej. Gra świetnie odzwierciedla klimat znany z komiksów i serialu, a to za sprawą oprawy graficznej stylizowanej na komiks oraz świetnie skomponowanej muzyce. Wersja na OUYA wzbogacona będzie o dodatek DLC The Walking Dead: 400 Days. Fabuła rozszerzenia skupia się na pierwszych 400 dniach od wybuchu epidemii, w czasie których wcielimy się w pięciu nowych bohaterów, a każdy z nich będzie musiał sobie poradzić ze swoim balastem problemów. Zapraszam do obejrzenia specjalnie przygotowanego zwiastuna gry z okazji jej zapowiedzi na OUYA. Tytuł pojawić ma się zimą Oczko.

http://www.telltalegames.com/walkingdead/

2. OPERATION GIANT - studio developerskie Fenix Fire zabrało się za stworzenie gry na poczet konkursu CREATE (o którym Was wcześniej informowaliśmy), jednak gra niestety nie zdobyła żadnej nagrody. Ze strony internetowej poświęconej projektowi możemy się dowiedzieć, że akcja gry rozgrywać się będzie w 2048r. Tytułowe Operation GIANT jest wielkim przedsięwzięciem, które zastosowanie ma w celach militarnych i ma być bronią w walce z siłami poza planetarnymi. Gra ma być typowym "brawler'em" czyli siadając za sterami wielkiego "mecha" rozprawiamy się z oponentami w walce wręcz. Gra stylem przypomina nieco gry z serii Transformers. Niestety ostatnia aktualizacja pochodzi z kwietnia, a premiera gry to jedna wielka niewiadoma. Miejmy nadzieję, że projekt dobrnie do końca i uraczy nas czymś niesamowitym. Poniżej zamieszczam gameplay, który nie odzwierciedla finalnego wyglądu gry (tkz. work in progress).

http://www.fenixfire.com/portfolio-view/...ion-giant/

Myślę, że forma którą ja zaprezentowałem wydaje się ciekawsza i "bogatsza", co ma większe szanse na przykucie uwagi czytelnika i zaciekawieniem go omawianymi tytułami. W swoim opisie TWD nie wspomniałeś, że pojawi się też DLC. Ja poszukałem informacji (co zaowocowało oficjalnym trailerem wersji na OUYA oraz przybliżoną datą premiery) i dopiero zabrałem się za pisanie. Można zapoczątkować cykl, właśnie w którym omawiać będziemy gry zapowiedziane na OUYA. Reszty nie omawiam, bo muszę iść załatwić parę spraw. Użytkownicy forum sami mogą wybrać, czyja "praca" prezentuje się lepiej. Nie zamierzam Cię pouczać, ale sam widzisz, że w pisaniu tekstu trzeba włożyć serce (czas) i nie wystarczą same chęci Oczko. Pozdrawiam.
Offline untsd
17.09.2013, 17:52
Bo pojawią się wszystkie sezony... to jest normalne to tylko patchy Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości