Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies" Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi.

Schowaj

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fight or Die© darmowa gra MMO(RPG)FPS.
Offline Macieksheik
02.10.2013, 21:11
Witam! Postanawiam reaktywować projekt i zupełnie zmienić jego koncepcje!
Z góry przepraszam tych którzy zrobili sobie nadzieje że są jakieś postępy związane z tamtym projektem xD BTW. Pierwsza rzecz to że jest to prawdopodobnie jedno częściowa gra (niczego nie obiecuje Język). Druga to że koncepcja gry zostaje zupełnie zmieniona, a jak? 1. Będzie to gra MMO(RPG)FPS (Massive Multiplayer Online First Person Shooter) 2. Będzie to gra typu Postapocalypse. 3. Przewiduje przeróżne upgradeye (nie wiem jak to napisać ;D) wszystkich broni (Tych będzie około 60 tj. Shotgun,SMG,Szturmowe,Pistolety(i automatyczne),CKMy,Snajperki czyli po 10 z każdej kategorii. 4. Upgradeye takie jak celowniki (Iron sight,kolimator itp.) "punkty broni" które dają np. +5% celności itp. a także możliwość dołączanie kilku celowników np. kolimator + powiększacz czy jak to nazwać Język. 5. System poziomów postaci (nie stopnie tj. Szeregowy) prawdopodobnie do 100. 6. Silnik jakiego użyje to Unreal Engine 3 bo jest bardzo dobry i darmowy Duży uśmiech. Hmmm... co jeszcze? Serwery będą mieścić po 100 osób, zagrożenie będzie praktycznie w każdym miejscu oprócz Safe Zone'ów czyli bazy gdzie można handlować brońmi,jedzeniem,piciem(oczywiście też alkoholem Duży uśmiech) i upgradeować swoje bronie Duży uśmiech. A zagrożeniem nie tylko będą inni gracze wrogo nastawieni ale też różne mutanty itp. Mapa będzie wielgachna ( Nie mniejsza niż jak w GTA San Andreas) która będzie podzielona na 3 Strefy: Zniszczone miasto,Odludzie i Lasy w których będą na pewno wartościowe rzeczy Duży uśmiech.
Nie wiem co jeszcze napisać ale projekt ruszy pewnie w tym roku Duży uśmiech.
Aha i gra raczej będzie darmowa Duży uśmiech.Dzięki za przeczytanie i cześć!
Znajdź wszystkie posty użytkownikaposty użytkownika Odpowiedz cytując ten postodpisz
Offline Gideon
03.10.2013, 00:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.10.2013 13:17 przez Gideon.)
Brzmi jak opis S.T.A.L.K.E.Ra - czyli zapowiada się ciekawie. Gra będzie exem OUYA? Pracujesz sam czy masz jakąś ekipę? Przeciwnicy to tylko oponenci sterowani przez innych graczy? Czy zamierzasz też umieścić jakieś boty? Mutanty będą? Trzymam kciuki, bo OUYA potrzebuje naprawdę dobrych gier, by przyciągnąć konsumentów i zapewnić sobie dalszą przyszłość.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaposty użytkownika Odpowiedz cytując ten postodpisz
Offline Macieksheik
03.10.2013, 16:12
Na początku mierzyłem w PCta, ale myślę że na Ouye też będzie Duży uśmiech. Ekipa? Heh no cóż nie wiem czy mam czy nie mam Język No chyba napisałem wyraźnie że nie tylko inni wrogo nastawieni gracze będą zagrożeniem ale też właśnie mutanty Język Uśmiech. Chociaż jak teraz tak sobie myślę to z serwerami będzie chyba problem finansowy i nie wiem czy głównym założeniem będzie singleplayer (Kampania) :/ .
Offline Gideon
03.10.2013, 23:46
Myślę, że single player będzie ok, jeśli masz fajny pomysł na fabułę. OUYA potrzebuje takich gier, bo na razie lipa. Brak jakiegos FPSa. Wiesz, gra musi być darmowa jeśli korzystasz z UE3.
Offline Indy
04.10.2013, 08:40
Gra nie powstanie w UE3, bo w nim na Androida można publikować wyłącznie posiadając licencję na źródło silnika (http://www.unrealengine.com/en/platforms/).
Coś wygląda na to, że autor pomysłu jeszcze niczego choćby najprostszego, nie odpalił na Ujce.
A opis gry wskazuje, że jeszcze w ogóle nie zaczął uczyć się tworzenia gier w jakimkolwiek silniku..
Offline Macieksheik
04.10.2013, 20:19
@2up
Żeby gra powstała w ue3 nie musi byc darmowa ,wystarczy kupic licencje ale trzeba chyba odac iles procent czy coś
@up
problem sie nauczyc ;p

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości