Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies" Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi.

Schowaj

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forgotten Memories
Offline Gideon
28.03.2013, 12:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.04.2013 09:57 przez Gideon.)

Survival horror na iOS który w przyszłości ma się pojawić na Wii U oraz platformach z Androidem. Kto wie, może OUYA dostanie ten nieźle zapowiadający się horror. Gameplay zrobił na mnie niezłe wrażenie tak samo jak grafika. Jeśli pojawią się zagadki, a klimat będzie miażdżył Forgotten Memories ma szansę stać się wyjątkową grą.

P.S Unity rządzi Uśmiech.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaposty użytkownika Odpowiedz cytując ten postodpisz
Offline Macieksheik
28.03.2013, 14:24
Gra naprawdę znakomita pomimo iż że nie lubię Horrorów to i tak zagram Oczko
Znajdź wszystkie posty użytkownikaposty użytkownika Odpowiedz cytując ten postodpisz
Offline Gideon
29.03.2013, 11:48
Napisałem wczoraj do twórców gry odnośnie innych platform. Odpowiedź dostałem bardzo szybko i wygląda ona następująco Duży uśmiech :

Yes,
I can’t tell you exactly when, cause right now we are dealing with Nintendo and Sony for Wii U and Vita ports but we already have a OUYA console and will port it to it. Uśmiech
Cheers,

Czyli będzie wersja na OUYA Duży uśmiech. Nic tylko czekać na więcej informacji odnośnie gry hehe.
Offline Corle1
30.03.2013, 02:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.03.2013 02:19 przez Corle1.)
Graficznie gra prezentuję się naprawdę dobrze, szczególnie patrząc na sprzęt na jaki ma trafić. Klimatem trochę podchodzi pod Silent Hill (lokalizacje w szpitalu, zbieranie przedmiotów), wydaje się że jest na co czekać. Uśmiech

Tak odchodząc od tematu, zawsze mi trochę szkoda twórców (jak i fanów) tego typu gier, bo mam wrażenie, że są to pozycje, którym niedane jest wybić się na pierwsza linię tytułów, przez co też mało jest dobrych gier tego typu - ale podobnie jak wszędzie, liczą się pieniądze - a ludzie wolą piłki nożne, FPS, czy inne Simsy itd. Uśmiech . Z drugiej strony są to gry do których można wracać latami i niedociągnięcia graficzne zupełnie nie są przeszkodą, sam niedawno ponownie grałem w SH3, gdzie do dziś uważam, że grafika jest bardzo dobra, a myślę że bez problemu ruszyłaby na OUYA. Uśmiech
Odwiedź stronę użytkownikaWWW Znajdź wszystkie posty użytkownikaposty użytkownika Odpowiedz cytując ten postodpisz
Offline Gideon
30.03.2013, 16:34
Skorzystałem z okazji, że Twórcy odpowiedzieli na tamtą odpowiedź zadałem im parę oczywistych pytań Duży uśmiech :

1. Czy w grze pojawią się zagadki logiczne jak w serii Resident Evil lub Silent Hill ?
Yes, you will have simple, complex, riddles and puzzle interactions (similar to those in RE1 and SH series). Duży uśmiech

2. Cy pojawią się dwie grywalne postacie?
We have plans for two playable characters but I can’t tell you if it will make it for the final version or any upcoming major update to the game. ^^

3. Co z większymi przeciwnikami (bossami)?
We have boss fights yeah,

4. Ile czasu zajmie ukończenie kampanii?
About 10 hours (possibly more).

5. Czy planowane są jakieś dodatkowe tryby po ukończeniu głównego wątku fabularnego ?
Yes,

P.S Przetłumaczyłem tylko pytania, resztę w wolnym czasie.

http://www.forgottenmemoriesthegame.com/ oficjalna strona gry na której znajduje się więcej konkretnych informacji odnośnie samej gry tj. bohaterów i fabuły. Zapowiada się bardzo interesująco Duży uśmiech.
Offline Corle1
30.03.2013, 19:39
No wszystko wygląda bardzo dobrze Uśmiech Tylko ta premiera trochę się przeciąga.
To pytanie o 2 postacie to w nawiązaniu do RE ?:>
Odwiedź stronę użytkownikaWWW Znajdź wszystkie posty użytkownikaposty użytkownika Odpowiedz cytując ten postodpisz
Offline Gideon
30.03.2013, 21:02
Oczywiście, że w nawiązaniu do serii Resident Evil, którą jest moją ulubioną serią jaka powstała Duży uśmiech. Pytanie o dodatkowe tryby też nawiązuje do RE. Czekam na kolejną odpowiedź od nich, może skuszą się na mały wywiad (który można zamieścić na OUYA.pl) Uśmiech. Zapowiada się świetny tytuł na OUYA (na Wii U zamierzam przeznaczyć pieniądze na inne gry).
Offline Corle1
01.04.2013, 02:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.04.2013 02:06 przez Corle1.)
(30.03.2013 21:02)Gideon napisał(a):  Oczywiście, że w nawiązaniu do serii Resident Evil, którą jest moją ulubioną serią jaka powstała Duży uśmiech. Pytanie o dodatkowe tryby też nawiązuje do RE. Czekam na kolejną odpowiedź od nich, może skuszą się na mały wywiad (który można zamieścić na OUYA.pl) Uśmiech. Zapowiada się świetny tytuł na OUYA (na Wii U zamierzam przeznaczyć pieniądze na inne gry).

Również niecierpliwie czekam, tym bardziej że OUYA wydaje się być stworzona dla tej gry Uśmiech Wywiad jak najbardziej chętnie sam przeczytam.
Podoba mi się to, że co raz więcej dobrych gier wychodzi od nieznanych (niezależnych?) twórców i rynek w najbliższym czasie może wyglądać ciekawie. Uśmiech
Offline Gideon
01.04.2013, 10:03
Przysłali kolejną odpowiedź na kolejne 9 pytań, więc razem z tymico były jest 14 Duży uśmiech. Tytuł faktycznie zapowada się bardzo dobrze (po moich pytaniach myślę, że to na razie jedna z najlepiej zapowiadających się gier w 2013r. Język). Jak wrócę do domu z pracy wywiad zostanie w całości opublikowany ekskluzywnie dla OUYA.pl Duży uśmiech.
Offline BlueMonster3000
01.04.2013, 11:50
I na główną Język .

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości