Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies" Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi.

Schowaj

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kierownica na Ouya
Offline konserwa
12.08.2013, 16:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.08.2013 16:08 przez konserwa.)
chodziło mi ta jak napisałeś.

ouya nie ma human interface device?
Znajdź wszystkie posty użytkownikaposty użytkownika Odpowiedz cytując ten postodpisz
Offline Corle1
13.08.2013, 00:06
Nie wiem co rozumiesz przez to co napisałeś, ale pada po USB podłączysz, podobnie jak klawiaturę i z tego co czytałem to i mysz (nie testowałem) Uśmiech Zostaje pytanie co z kierownicą i grami co mogłyby ją obslugiwać Język
Odwiedź stronę użytkownikaWWW Znajdź wszystkie posty użytkownikaposty użytkownika Odpowiedz cytując ten postodpisz
Offline untsd
14.08.2013, 14:38
ja mam sprawdzę dzisiaj poprzełączam wtyczki na ps 3 xobox i na pc
zobaczymy na którym będzie działać
Znajdź wszystkie posty użytkownikaposty użytkownika Odpowiedz cytując ten postodpisz
Offline untsd
26.08.2013, 10:16
Zapomniałem napisać konsola nie współpracuje z kierownicą nawet nie czyta jej testowałem apollo 3000 który ma najwięcej rozbudowy pod ps2/ps3 i komputer

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości