Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies" Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi.

Schowaj

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy wygląd strony głównej
Offline untsd
02.09.2013, 18:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.09.2013 18:53 przez untsd.)
Cześć jak pisałem zrobiłem szkielet strony głównej ponieważ ta obecna jest przeładowana nie potrzebnymi rzeczami a powinna być prosta i czytelna , szkielet poniżej jest zwykłym prostym szkieletem szkielet graficzny z kolorem itp pod skórkę dam dopiero później , i jak się podoba ?

[Obrazek: szkielet-_nwenrae.bmp]
Znajdź wszystkie posty użytkownikaposty użytkownika Odpowiedz cytując ten postodpisz
Offline Corle1
06.09.2013, 03:25
Hmm szczerze mówiąc pomysł szkieletu jak najbardziej pasuje Uśmiech Choć pod sliderem zrobiłbym listę tematów, tak aby nie było to uzależnione tylko od niego, chyba że tak jest. Uśmiech
Na dniach, a może nawet dziś wieczorem podeślę nad czym też pracowałem, myślę że całkiem podobnie. Więc będzie można coś poprzekształcać Oczko W nowej wersji chcę się skuić na tym by można było tworzyć recenzje wraz z oceną, oraz by było to widoczne w Google (tzw. snippety)

Trzeba też pomyśleć nad reorganizacją kategorii na górze. Onlive jest niepotrzebne, Fakty i Mity chyba też już nie, Lista Gier na stronie Ouya myślę, że jest wystarczająca więc przekierowanie tam, albo swoją-uproszczoną stworzyć na podstawie ich. Pytanie co też na ich miejsce ewentualnie można dać?

Póki co zaktualizowałem forum i lecę odespać ostatnie dni bo pół Polski przyszło mi przejechać Uśmiech
Odwiedź stronę użytkownikaWWW Znajdź wszystkie posty użytkownikaposty użytkownika Odpowiedz cytując ten postodpisz
Offline untsd
06.09.2013, 22:06
Nie będzie onlive na ouya ? hm a co do listy gier chciałbym zrobić własną taką w formie kategorii dzięki czemu będzie możliwość oceny i komentarza Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownikaposty użytkownika Odpowiedz cytując ten postodpisz
Offline untsd
07.09.2013, 12:00
Jeśli chodzi o punkt mity można zamiast tego otworzyć dział poradników do gier itp Uśmiech ostatnimi czasy widnieją posty z prośbą o to strona ma być uzależniona od tego rotatorka ponieważ do przejrzyste proste newsy po kliknięciu otwiera się cały news z możliwością komentowania itp wiadomo Uśmiech
Offline Corle1
21.09.2013, 04:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2013 04:53 przez Corle1.)
Jeżeli chodzi o stronę kodową to prawie gotowe, muszę jeszcze menu dorobić. Zostało tłumaczenie (godzina roboty), grafiki upiększające, jakieś społecznościowe przyciski. Będzie też inny podpis pod logo - ogólnie jeszcze trochę zmian jest ale pracować można tylko w takich porach jak ta Smutny

Główna: http://ouya.pl/pliki/ouya-glowna.png
Wpis: http://ouya.pl/pliki/ouya-wpis.png

Dojdzie jeszcze trochę grafiki by nie było tak pusto, ale chodzi o to żeby jak najbardziej uprościć styl. Wcześniej planowane było sporo kategorii i działów, ale ostatecznie okazało się, że i tak wszystko najlepiej wrzucać na główną więc po co kombinować.

Tydzień temu pracowałem nad nieco innym układem:
Główna: http://ouya.pl/pliki/glowna2-ouya.png
Wpis: http://ouya.pl/pliki/wpis2-ouya.png

Ale znów zaczynał wychodzić przekombinowany. Chyba, że ktoś ma inne zdanie na ten temat, to mogę pomyśleć czy nie wrócić do niego. Oczko
Odwiedź stronę użytkownikaWWW Znajdź wszystkie posty użytkownikaposty użytkownika Odpowiedz cytując ten postodpisz
Offline untsd
21.09.2013, 15:28
hm 2 lepszy jest bardziej czytelny ale chciałem ci zwrócić uwagę że nie potrzebny jest panel newsów skoro używany jest rotator który najlepiej informuje o czymś itp a 1 kliknięciem przechodzisz w newsa więc ta belka z newsami jest do kitu lepszy sam rotator .2 uwaga to archiwum równie dobrze może być u góry nie ma potrzeby robić nową belkę ;p tak więc działy też są nie potrzebne xD bo poco je Język 2 skórka na prawde fajna jest ale troche bym ją dopieścił wywalił bym 1 belkę szukaj tom na dole u boku

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości