Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies" Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi.

Schowaj

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OnLive w Polsce?
Offline BlueMonster3000
14.10.2012, 23:26
Zapraszam do dyskusji.
Fajny pomysł według mnie i fajne, że OnLive nie ma blokady terytorialnej(chyba) Uśmiech , więc problemów z graniem za pomocą tej usługi być nie powinno Duży uśmiech .
Znajdź wszystkie posty użytkownikaposty użytkownika Odpowiedz cytując ten postodpisz
Offline Corle1
17.10.2012, 02:16
Jak kiedyś w Xboxie radzili sobie z blokadami, to i na OnLive sposób się znajdzie, jeżeli będzie trzeba w ogóle kombinować Uśmiech
Odwiedź stronę użytkownikaWWW Znajdź wszystkie posty użytkownikaposty użytkownika Odpowiedz cytując ten postodpisz
Offline Drawix
02.01.2013, 17:08
Nie powinno Oczko
Znajdź wszystkie posty użytkownikaposty użytkownika Odpowiedz cytując ten postodpisz
Offline Gideon
10.09.2013, 13:52
Przetestowałem OnLive u siebie w domu na PC i bylem zaskoczony. Wszystko działa bardzo, bardzo płynnie (bez żadnej ściny). Jeśli pojawi się to na OUYA to nikt nie będzie narzekał na brak wielkich hitów. Przetestowałem Wiedźmina 2 i The Darkness 2 - bylem zaskoczony jakością przesyłanego obrazu.
Offline untsd
10.09.2013, 18:09
Hm tak ale prawdopodobnie onlive na oua nie zawita w tym roku a i nie wiadomo czy zawita na obecną wersje ...... propos 2 nie długo dojdą jedne ze znanych tytułów jak np the wiliking dead chyba każdy zna ten super serial jak i grę która jest na każdej konsoli xD ;p ale będzie to jeden z ekskluzywnych i znanych nam tytułów jest jeszcze Electronic Arts tylko nie pamiętam tytułu xD ale podam w newsie jak będę mógł listę najciekawszych tytułów na ten sezon ouyi oraz te które mogą wyjść jak np z gier free to play League of legends już twórcy pracują nad betą dla androida ale czy trafi na konsolkę nie wiadomo aczkolwiek twórcy nie mówią że nie po 1 z pytań na forum
Offline Gideon
11.09.2013, 11:06
Myślę, że do czasu kiedy skontaktujesz się z Corle'm możesz swoje newsy wrzucić jako nowy temat w dziale news. Nowy news, nowy temat - w ten sposób osoby przeglądające forum poczytają coś nowego i ocenią twoje umiejętności w pisaniu newsów, a Corle będzie miał łatwiejszą decyzję, czy dołączyć Cię do ekipy portalu OUYA.pl . Koniec offtopu Język.

OnLive jest także nadzieją na to, że OUYA będzie traktowana jako poważny sprzęt do grania - przez co przyciągnie więcej hardcorowych graczy. Z tego co wiem, to aplikacja można wgrać na OUYA i ponoć działa. Nie mam swojej konsoli, więc sprawdzić nie mogę.
Offline untsd
11.09.2013, 18:19
chodzi cie o pbe ? bo pbe jest jeszcze pod tablety -_'' lol ktoś cie źle informuje