Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies" Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi.

Schowaj

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skalowanie obrazu w grach na ouya
Offline Piotr Zaborowski
09.08.2013, 08:13
Witam.
Dostałem swoją konsolę i podłączyłem ją do telewizora w rozdzielczości 1366x768. Mam jednak pewien problem, bo w niektórych grach obraz "nie mieści się na ekranie". Czy zna ktoś sposób jak zwalczyć ten problem?
Z góry dzięki.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaposty użytkownika Odpowiedz cytując ten postodpisz
Offline Indy
09.08.2013, 11:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.08.2013 11:05 przez Indy.)
Możesz spróbować jakąś łatkę z XDA dla 720p, np.
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2359390
Nie jestem jednak w stanie potwierdzić, że to rozwiąże twój problem.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaposty użytkownika Odpowiedz cytując ten postodpisz
Offline lew487
09.08.2013, 23:37
W ustawieniach Ouya patrzyłeś?
Offline Corle1
10.08.2013, 02:43
A jak bardzo "nie mieści się"? U mnie nawet na FullHD krawędzie (o jakieś 10-15%) były poza obszarem, przez co obcinało HUD`y - w moim przypadku pomogły ustawienia TV (wielkość/skalowanie obrazu) - może masz coś w stylu automatyczne dopasowanie lub pomniejszenie. I czy przy pomniejszeniu x2 masz ucięty obraz a do tego z czarna ramką?
Niestety nie miałem okazji zobaczyć jak OUYA wygląda na 720p, a coś obiło mi się o uszy z podobnymi problemami.
Odwiedź stronę użytkownikaWWW Znajdź wszystkie posty użytkownikaposty użytkownika Odpowiedz cytując ten postodpisz
Offline Piotr Zaborowski
10.08.2013, 14:52
Dzięki. To były ustawienia skalowania obrazu w tv. Zmiana pomogła.