forum.Ouya.pl - Polskie forum konsoli OUYA
VIII Generation - Wersja do druku

+- forum.Ouya.pl - Polskie forum konsoli OUYA (http://forum.ouya.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/Forum-Pozostale)
+--- Dział: Hyde Park (/Forum-Hyde-Park)
+--- Wątek: VIII Generation (/Temat-VIII-Generation)VIII Generation - Gideon - 10.01.2014 11:16

Jak wiemy świat nie kręci się tak bardzo wokół OUYA jak chcieliby tego sami twórcy i osoby, które ów sprzęt zakupiły. VIII generacja konsol zawitała już na dobre. Pytanie więc będzie proste. Który sprzęt zamierzacie kupić?

Wii U, Xbox One czy PS4 znajdzie się w waszych domach?

Ja czekam na oficjalną premierę Xbox'a One w PL. Poprzednią generację (jeszcze trwającą) spędziłem przy X360 i byłem na tyle zadowolony, że XONE znajdzie się u mnie najpierw. Podoba mi się pomysł All in One (choć i tak pewnie w PL korzystanie z dobroci sprzętu będzie utrudnione). Jestem przyzwyczajony też do samego pada, więc to też zaliczam na plus. Oczywiście najważniejsze są gry, więc XONE ma dla mnie najciekawsze exy tj. Dead Rising 3, ForzaMotorsport 5, Quantum Break, nowe HALO, Titanfall i będzie pewnie tego jeszcze więcej Duży uśmiech.


RE: VIII Generation - Corle1 - 11.01.2014 07:19

PS4 już leży pod TV Oczko Choć na XOne też się może skuszę przy pierwszych obniżkach cen, choć ciężko o tym mówić jak jeszcze premiery u nas nie było. Oczko
Mnie Sony kupiło serią Uncharted, tytułami od QuanticDream oraz zdrowym podejściem do twórców niezależnych (choć od tego mam Ouya Oczko ).